انواع تریلی

انواع تریلی

تریلی بونکر :

بونکر یکی از وسایل مهم برای حمل سیمان و دیگر جامدات شکل پذیر است که این نوع جامدات بسیار به درجه دما و عوامل محیطی حساس هستند و لازم است که در دما و شرایط مطلوب حمل شود ورق فولاد بهترین راه برای ساخت بونکر است زیرا در مقابل عوامل محیطی بسیار مقاوم عمل می کند بونکر های ساده می توانند حداکثر 28 متر مکعب گنجایش داشته و بونکر های وی (v) شکل تا 40 هزار متر گنجایش دارند که بر روی یک پایه ی سه محور قرار می گیرند
البته اگر سیمان به صورت کیسه ای باشد می توان آن را با کامیون های کفی حمل کرد

تریلی حمل گاز مایع :

تانکر گاز مایع هم برای مصارف صنعتی و هم برای مصارف خانگی کاربرد دارد این نوع گاز یکی از بی خطر ترین گاز های موجود است البته حمل مایعات به وسیله تانکر به طور کلی نیاز به توجه خاصی دارد زیرا فشار گاز مایع به نسبت مشتقات نفتی متفاوت است
ظرفیت این تانکر ها عموما بین 42 هزار لیتر تا 50 هزار لیتر می باشد. برخلاف دیگر تانکر ها این نوع تانکر از ورق 10 الی 12 میلیمتر فولاد مخصوص P460NL2 و P355NL2 عدسی آن ها 14 میلی متر ساخته می شود. طول تانکر ها نهایتا 11 متر و عرض آنها 5/2 متر می باشد. البته تیغه ی آن معمولا سه محور است .

تریلی کمپرسی:

کامیون کمپرسی از جنس فولاد با ضخامت 6 میلیمتر دیواره و تاج جلو 5/4 میلی متر ساخته می شود. که این کامیون ها برای ترابری و جا به جایی مواد تا ظرفیت 34 متر مکعب معادل 24 تن چون ماسه ، شن ، نخاله های معادن و سنگ ریزه استفاده می شود کامیون های کمپرسی دارای سازه های هیدرولیکی هستند و برای خالی کردن مواد از کف کمپرس استفاده می شوند
و مهم ترین مزایای این تریلر بارگیری و تخلیه ی آسان است

تریلی حمل بار چادری :

اتاق حمل بار چادری برای حمل مواد غذایی ، فراورده های گوشتی و بار های آسیب پذیر استفاده می شود
این اتاق ها دارای دیواره های کشویی می باشد. و از جنس پروفیل آهن ساخته می شود. به همین علت وزن بسیار سبک ولی با مقاومت بالایی دارند و بر روی تیغه فولادی سوار می شود. که همچنین قابلیت سنسور نشان دهنده لنت نیز دارد

اندازه ساخت :

اندازه ساخت. آن به ابعاد و اندازه کانکس های مورد نظر بستگی دارد. و شاسی نیز بستگی به حجم اتاق دارد. که متناسب با ماشین سنگین دو محور یا سه محور است .
همچنین سقف این اتاق ها می تواند کشویی یا ثابت باشد و داخل آن مجهز به نور پردازی است
البته به دلیل تنوع در اندازه و نوع اتاق حمل بار چادری باید توجه داشته باشید که چه محصولی برای چه مقصدی و با چه مسافتی می خواهید ارسال کنید .


تریلی کفی :

کفی کامیون معمولا برای حمل بار با حجم و اندازه غیر استاندارد یا غیر معمول استفاده می شود. مانند میلگرد یا سنگ های صنعتی چون این نوع نگهدارنده بار دیواره ندارد. و اصلا مناسب بارهای بسته بندی است. کارتونی ، بارهای حساس به رطوبت و اکسیژن نیست. همچنین کفی از چندلایه فولاد ضد زنگ است. تا تحمل بار با وزن زیاد را داشته باشد .این کشنده ها عموما محدودیت وزنی ندارند. به همین منظور سازه کفی باید به گونه ای باشد  . که برای حمل بار ایجاد مشکل نکند .
در بسیاری از موارد از کامیون کفی برای حمل چندین خودرو استفاده می شود. که گزینه بسیار مناسبی برای صرفه جویی در زمان و هزینه است زیرا تا 27 تن را می تواند بار حمل و جا به جا کند. برای همین رانندگی با این تریلر ها نیازمند تجربه کافی و مهارت های خاص می باشد .


تریلی کامیون میکسر :

میکسر ها نیز شبیه بونکر و تانکر دارای مخزن های مستحکم هستند. و برای حمل ، نگهداری و ترکیب مواد در مقیاس بالا استفاده می شوند که بیشتر در پروژه های ساختمانی کاربرد دارند. حداقل ظرفیت این تانکر ها 8 متر مکعب و حداکثر 12 متر مکعب ظرفیت دارند. که از جنس فولاد ضد زنگ است.

برای حمل اسید یا اگر نیاز به تانکر حمل اسید دارید . فقط کافی است با ما تماس بگیرید.