در باره ما

شرکت تعاونی حمل و نقل میمند بار شهربابک
  • 01

    تاریخچه تاسیس شرکت

    شرکت تعاونی حمل و نقل میمند بار شهربابک در سال 1380 به شماره نامه 15076 و شماره ثبت 1145 در اداره ثبت اسناد استان کرمان به ثبت رسید و در راستای برنامه جایگزینی شرکت های حمل و نقل کالا به جای پیمانکاران سنتی در سال 1381 با تامین توأم ضوابط سازمان حمل ونقل و پایانه های کشور موضوع حمل و نقل کالا به صورت رسمی به موضوع شرکت الحاق و با اخذ پروانه دائم فعالیت در زمینه حمل کالا از سازمان حمل و نقل و پایانه های استان کرمان زمینه گسترش فعالیت شرکت فراهم گردید.
  • 02

    شرح فعالیت شرکت

    این شرکت بیش از یک دهه است که در زمینه های حمل و نقل انواع کالاهای تجاری، ترافیکی، ماشین آلات سنگین راهسازی و ساختمانی به سراسر کشور و به کلیه بنادر و گمرکات کشور فعالیت داشته است. با توجه به دراختیار داشتن ناوگان گسترده تحت پیمان و اجاره ای این شرکت توانایی حمل کلیه محمولات داخلی اعم از دولتی و غیر دولتی را دارا می باشد و این شرکت به لحاظ پتانسیل مناسب و وجود توانمندی چشمگیر در بین شرکتهای حمل و نقل خصوصی و دولتی از جایگاه خوبی برخورداراست .

صدور بارنامه

در صورتیکه قصد همکاری با شرکت حمل و نقل میمند بار شهربابک را دارید برای ما پیام بفرستید .

حمل اسید سولفوریک بصورت تخصصی

حمل اسید سولفوریک
حمل اسید سولفوریک
حمل اسید سولفوریک از شهربابک به اراک
/
حمل اسید سولفوریک
حمل اسید سولفوریک
حمل اسید سولفوریک از شهربابک به قم
/
حمل اسید سولفوریک
حمل اسید سولفوریک
حمل تخصصی اسید سولفوریک از شهربابک به اصفهان
/
حمل اسید سولفوریک
حمل اسید سولفوریک
حمل تخصصی اسید سولفوریک از شهربابک به مشهد
3/500/000تومان/هر تن

حمل تخصصی اسید سولفوریک

برای جا به جایی مواد خطرناک باید از تانکر های مخصوص حمل اسید استفاده شود .

باید نام شرکت ، ظرفیت تانکر ، وزن خالی تانکر و حداکثر وزن تانکر همراه با محموله به صورت خوانا بر روی وسیله ی حمل و نقل درج شود . تانکر های حامل مواد خطرناک نظیر اسید سولفوریک و اسید فسفوریک باید از پوشش گالوانیزه استفاده کنند و تاریخ انقضای هر تانکر حداکثر چهار سال است .